Custom Bg

Baseny poliestrowo szklane z rdzeniem ceramicznym


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą basenów ogrodowych ,które z pewnością wyróżniają się wśród basenów tego typu.

Kompozyt żywic poliestrowych i włókna szklanego należy do najlepszych materiałów konstrukcyjnych.
Fiberglass jest tworzywem wyjątkowo wytrzymałym i mocnym.Idealnie nadaje się do budowania basenów ogrodowych zwłaszcza w naszym klimacie.
W bardzo niskich temperaturach materiał ten nie sztywnieje i nie ulega skurczeniom co jest głównym atutem basenów wykonanych w tej technologii.
Dodatkową warstwą uszlachetniającą konstrukcje jest rdzeń ceramiczny powodujący znacznie większą stabilność konstrukcji basenu.
Ponadto kompozyt żywic poliestrowych i włókna szklanego jest materiałem bardzo higienicznym,łatwym w utrzymaniu czystości ,przyjaznym dla środowiska ,bezpieczny dla zdrowia i życia ludzi.
Warstwa ochronna na powierzchni basenu zabezpiecza skutecznie przed działaniem promieniowania UV i chemii basenowej.

Modele o niepowtarzalnych kształtach i zaawansowanych rozwiązaniach technicznych.
Każdy z przedstawionych basenów  możemy przystosować do użytku komercyjnego.
Wykonując zabudowę w budynku jesteśmy w stanie zbudować duży basen z funkcjami hydromasażu i przeciwprądem. 
Do basenów z tej oferty nasz Klient otrzymuje w okresie letnim unikalny pakiet premium w skład którego wchodzi basenowa pompa ciepła + kolorowe oświetlenie basenowe RGB.
W okresie jesień/zima do każdego z basenów dodajemy wymiennik ciepła lub odkurzacz basenowy.

Niespotykana wcześniej elegancja w basenach poliestrowych.Opcja basenu z rynną przelewową wykończoną kamieniem lub płytkami ceramicznymi .Szczególnie polecamy trawertyn ,lub płytki ceramiczne o grubości 20 lub 30 mm firmy Lapitec.
            Zapytaj o ofertę  wypełnij formularz kontaktowy.