Custom Bg

Baseny ogrodowe zadaszenia i rolety basenowe


Nasz partner firma Mountfield istnieje na czeskim rynku od 1990 roku. Początkowo była nastawiona na produkcję i sprzedaż wyspecjalizowanych maszyn i urządzeń stosowanych do utrzymania i pielęgnowania otoczenia domów i ogrodów.
Obecnie jest największym dostawcą i sprzedawcą detalicznym wszelkiego typu maszyny ogrodowych, basenów, mebli ogrodowych oraz wielu akcesoriów tego typu. 
Do tej pory ma 56 sklepów na terenie Czech i Słowacji.
Firma Inter Grzegorz Tomczonok jest autoryzowanym dealerem fabryki Mountfield na terenie Polski.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Specjalizujemy się przede wszystkim w montażu i  budowie basenów ogrodowych i ich kompleksowym wyposażeniem. Baseny standardowo wyposażone są w  filtrację,stacje uzdatniania i dezynfekcji oraz nowoczesne i ekonomiczne urządzenia  ogrzewania wody basenowej.
Dodatkowo możemy wyposażyć zamontowany basen w system przeciwprądu tworzący nurt wodny.
Urządzenie tego typu pozwala na pływanie pod prąd i odbycie realnego treningu pływackiego.
W naszych basenach istnieje również możliwość zamontowania wielu innych atrakcji wodnych,które ustalamy indywidualnie z Klientem. 
Nasza oferta obejmuje baseny ceramiczne, kompozytowe oraz z włókna szklanego.
Wszystkie modele są fabrycznie zabezpieczane bardzo skuteczną powłoką anty UV ,która daje gwarancję długotrwałego luksusowego wyglądu powierzchni basenowej. 
Ponadto jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym temacie modernizacji istniejącego basenu lub jego zabudowy.
Wszystkie produkty zakupione w naszej firmie posiadają gwarancję producenta oraz gwarancję na prawidłową zabudowę i montaż.
Zachęcamy ze skorzystania z formularza kontaktowego, chętnie opiszemy proponowane przez nas produkty firmy Mountfield.Wykonujemy kompleksowo roboty budowlane i ziemne przygotowując miejsce na posadowienie basenu.Standardowo pod basenem wylewana jest zbrojona płyta betonowa zgodnie z zaleceniem producenta.Jeżeli w pobliżu basenu występują wody gruntowe wykonujemy odpowiedni drenaż i odwodnienie terenu.W zależności od indywidualnych upodobań Klientów ,baseny wykańczane są betonowym wieńcem na którym montujemy z reguły tarasy kompozytowe lub płyty kamienne.
Stosujemy sprawdzone systemy tarasowe firmy Twinson O-Terrace oraz Rehau Relazzo.

Szeroki wybór rolet basenowych ,pozwala naszym Klientom dopasować basen do otaczającej powierzchni .
Każda roleta jest wykonywana na indywidualne zamówienie pod konkretny rozmiar basenu .Istnieje kilka możliwości montowania mechanizmów zwijania takiej rolety.
Począwszy od prostego mechanizmu zewnętrznego montowanego na brzegu basenu po rolety zwijane pod wodą lub w specjalnie przygotowanym miejscu w dnie basenu.
Baseny zewnętrzne można przykryć roletą  w odpowiednim kolorze lub zastosować roletę solarną.
Pozwala ona na podwyższenie temperatury wody w basenie nawet o ok 4  stopnie Celsiusza.

Na indywidualne zamówienie Klienta montujemy również bardzo praktyczne basenowe pokrywy najazdowe w postaci tarasu mobilnego.To niebywale praktyczne rozwiązanie w ogrodach o małej powierzchni.
Taras mobilny służy jako pokrywa basenu i jednocześnie może być miejscem wykorzystanym do postawienia leżaków wypoczynkowych i korzystania z niego jak z tarasu użytkowego.
Wytrzymałość takiej konstrukcji to ok.150 kg/m2 co daje poczucie bezpieczeństwa i gwarancję użytkowania na długie lata.Taras mobilny może być również wyposażony od spodu w membranę izolacyjną i konstrukcję odprowadzania wody deszczowej.Szczelność takiej pokrywy basenowej zapewnia ochronę przed parowaniem i przed utratą ciepła w chłodniejsze dni.W naszej ofercie mamy kilka opcji przesuwania tarasu mobilnego.W zależności od warunków jakie panują w ogrodzie i miejsca jakim dysponuje użytkownik basenu proponujemy rozwiązania rozsuwane jednoczęściowe lub dwuczęściowe.
Elementy basenowego tarasu mobilnego możemy zamontować na kilka sposobów wyposażając je nawet w napęd elektryczny sterowany kluczem lub pilotem.


Galeria dostępnych modeli

Specjalna oferta na wybrane modele w kolorze białym !
Zapytaj o ofertę , wypełnij formularz kontaktowy.