Custom Bg

Filtracja i dezynfekcja wody basenowej

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór filtrów basenowych.
Z naszego doświadczenia wiemy, że najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie filtra wypełnionego złożem piasku kwarcowego o odpowiedniej granulacji i właściwościach.
Staramy się mieć w ciągłej sprzedaży najbardziej popularne rozmiary filtrów .Można je kupić w naszej firmie zazwyczaj od ręki.
Przede wszystkim stawiamy na jakość sprzedawanych produktów z tego względu proponujemy filtry poliestrowe wykonane z włókna szklanego i żywic poliestrowych.
Filtr piaskowy wykonany w takiej technologii gwarantuje prawidłowe działanie i wytrzymałość na długie lata.
Zapraszamy do kontaktu z nami , chętnie udzielimy wszelkich informacji .

Kolejnym niezbędnym elementem w technologii basenowej są trwałe i niezawodne pompy obiegowe oraz precyzyjne stacje pomiarowo-dozujące. W ciągłej sprzedaży posiadamy kilka modeli pomp przeznaczonych do pracy ciągłej  wraz z filtrem piaskowym.
Popularne moce to 0,75 kW ,1 kW ,1,5 kW .
Zależnie od rozmiarów basenu  i wydajności filtra piaskowego czy też zespołu filtrów umożliwiamy naszym Klientom wybór i kupno odpowiedniej pompy obiegowej, gwarantującej optymalizację całego układu.

Stacje pomiarowo-dozujące są bez wątpienia elementem ułatwiającym utrzymanie prawidłowych parametrów wody basenowej.
Servicespa.eu Inter Grzegorz Tomczonok od lat współpracuje z włoską firmą EMEC ,renomowanym europejskim producentem tego typu urządzeń.
Emec należy do liderów produkujących wszelkiego rodzaju wyposażenie i urządzenia stosowane w szeroko pojętej branży związanej z wodą i hydrauliką przemysłową.
Dbamy o to aby posiadać w naszym magazynie  podstawowe urządzenia pomiarowo dozujące, które z pewnością  pomogą w utrzymaniu czystej wody w basenie.


Jeżeli poszukują Państwo precyzyjnego urządzenia do dezynfekcji wody zapraszamy do kontaktu :

W ciągłej ofercie posiadamy :

- Stacja pomiarowo-dozująca WDPHCL, pomiar ,redukcja ,utrzymanie prawidłowego PH wody , pomiar wolnego chloru ,utrzymanie prawidłowego poziomu

- Stacja pomiarowo-dozująca WDPHRH,pomiar, redukcja ,utrzymanie prawidłowego PH wody ,pomiar i utrzymanie prawidłowego parametru  redox

- Stacja pomiarowo-dozująca WDPHOS ,pomiar ,redukcja ,utrzymanie prawidłowego PH wody , dozowanie aktywnego tlenu proporcjonalnie do ilości wody w basenie