Custom Bg

O nas

Firma Inter Grzegorz Tomczonok jest przedstawicielem na rynku polskim kilku fabryk ściśle związanych z branżą basenową i saunową.
Naszymi partnerami są między innymi  fabryki :
Emec,Ampron,AtlasPool,Alpsspas,Ebara,Eos,Espa,Pentair,Zodiac,Mountfield,Sicic,ReviglassW branży wyposażenia wnętrz i basenów jestem obecny od 1999 roku.
Nasza oferta obejmuje projektowanie i aranżację powierzchni basenowych i pomieszczeń SPA.Realizujemy głównie zlecenia Klientów indywidualnych ,większe inwestycje wykonujemy jako podwykonawcy.

Skupiamy się na tworzeniu doskonałych miejsc relaksu i wypoczynku. Długoletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi producentami pozwala nam na zaoferowanie kompleksowych rozwiązań dla każdego Klienta.
Współpracujemy z projektantami ogrodów i architektami krajobrazu,którzy doceniają naszą pasję do tworzenia sztuki z wody.Naszą pasją jest również dziedzina konstrukcji i budowy saun ,łaźni parowych oraz basenów typu jacuzzi ze stali nierdzewnej.
Sami projektujemy i budujemy sauny ogrodowe o niepowtarzalnych kształtach i formach.
Staramy się zaspokoić każde indywidualne życzenie Klienta - od wymarzonej koncepcji aż po wykończenie wnętrza.

Realizujemy zlecenia na budowę basenów betonowych ,wykańczanych wielkoformatowymi płytkami,mozaiką szklaną lub ceramiczną.
Wszystkie prace wykonują doświadczeni i wyszkoleni pracownicy z wieloletnim stażem w tej branży.
Współpracujemy również ze światowymi liderami w produkcji gotowych basenów ogrodowych i domowych.
Aktualizujemy na bieżąco naszą wiedzę , jesteśmy obecni na najważniejszych targach europejskich Aqanale w Kolonii gdzie spotykają się producenci,eksperci i fachowcy branży basenowej.
Targi wyposażenia wnętrz i oświetlenia w Madiolanie to miejsce w który prowadzimy rozmowy handlowe z producentami nowoczesnych systemów oświetleniowych i luksusowych mebli ogrodowych ,które wykorzystujemy w otoczeniu basenu.
Na targach Cersaie w Bolonii odwiedzamy naszych partnerów z którymi współpracujemy w zakresie płytek ceramicznych i gresowych oraz mozaiki basenowej .

Żeby być rzeczywiście na bieżąco z nowościami ,nie może nas zabraknąć na  ISH Frankfurt gdzie naszym głównym zainteresowaniem są nowoczesne systemy prysznicowe i armatura ,które stosujemy w saunach parowych i łaźniach tureckich.

Odwiedzamy fabryki naszych partnerów i uczestniczymy w szkoleniach co daje nam ogromną pewność prawidłowo wykonywanych prac i zleceń. 
Wspólnie z architektami i dekoratorami wnętrz tworzymy luksusowe pomieszczenia SPA.
Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na realizację zleceń nie tylko w Polsce ale również w Europie i w Rosji.

We Francji dokładnie w regionie Provance-Alpes Cote d'Azur reazlizujemy zlecenia współpracując z miejscową firmą wykonującą generalne remonty luksusowych posiadłości i rezydencji.

Mamy również zarejestrowaną działalność w Hiszpanii gdzie wykonujemy zlecenia głównie w regionie Costa del Sol.
Jesteśmy w stanie realizować zamówienia na baseny w dowolnych kształtach i formach .
Jeżeli technicznie możliwe jest wykonanie najbardziej skomplikowanej koncepcji to podejmujemy prace związane z takim projektem.