Custom Bg

Baseny profesjonalne

Baseny spa z rynną przelewową i zbiornikiem wyrównawczym to najlepsze rozwiązanie jakie można sobie wyobrazić w domowym intymnym spa.Jeżeli istnieje tylko możliwość dodatkowego miejsca na zbiornik wyrównawczy i filtr to polecamy tego typu rozwiązanie. W profesjonalnych obiektach użyteczności publicznej baseny takie są wręcz  pożądane  .Niebywała wygoda w obsłudze i wysoka kultura pracy takiego urządzenia zadowoli każdego Klienta.
Prawidłowo zaprojektowane zaplecze pozwala na bezobsługową pracę przez dłuższy czas.
Obsługa sprowadza się wtedy tylko do okresowego płukania filtra piaskowego i kontroli parametrów wody wyświetlanych na elektronicznym panelu stacji pomiarowo regulacyjnej.
Po okresie około pół roku ewentualne uzupełnienie środków chemicznych w pojemnikach.
Naszą dewizą jest profesjonalne podejście do powierzonego zadania,profesjonalna realizacja i zadowolony Klient.
Jesteśmy więc do dyspozycji i z przyjemnością podejmiemy zlecenie zaprojektowania ,indywidualnej konfiguracji i uruchomienia takiego zespołu urządzeń.

Wszystkie baseny z rynną przelewową montujemy z wysokiej klasy stacją uzdatniania i dezynfekcji wody włoskiej fabryki EMEC.
Gwarancją stałego utrzymania prawidłowych parametrów wody jest harmonijna współpraca stacji EMEC z zamontowanym filtrem piaskowym o odpowiednich parametrach i wydajności.
W zależności od wymogu stosujemy filtry piaskowe z dnem dyszowym lub kolektorowym.Wellis Acapullco basen spa z rynną przelewową ,zbiornikiem wyrównawczym zabudowany w tarasie prywatnej rezydencji.Dodatkowo basen wyposażony w stację pomiarowo dozującą Emec WDPHOS z korektą PH i dezynfekcją tlenową

Basen Aqavia Martinique professional 
Basen stalowy z rynną przelewową i poręczami stalowymi.
Realizacja Rezydencja Na Szymoszkowej.Kompleksowe wykonanie basenu spa wraz z filtracją piaskową i stacją pomiarowo regulacyjną EMEC.Projekt indywidualny ,średnica 269 cm ,dysze masażowe zamontowane w ilości 48 sztuk po ustaloneniach z inwestorem,zbiornik wyrównawczy 1m3.


Zaprojektuj swój basen tak jak tylko chcesz  - my zamienimy marzenia w rzeczywistość .Mamy dostęp do największego w Europie magazynu części i elementów do basenów spa.
Pozwala nam to na indywidualną konfigurację każdego miejsca masażowego i dobór odpowiednich dysz masażowych oraz atrakcji oświetleniowych.
Wszystkie baseny przedstawione na naszej stronie są dostępne nie prezentujemy wirtualnych produktów .

Odpowiadamy na każde zapytanie ,wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego


Poolspa Victoria - gwarancja jakości potwierdzona długoletnim doświadczeniem.
Teraz dostepna wersja 32 dysze masażowe.