Custom Bg

Baseny betonowe z mozaiką basenową - budowa ,generalne remontyBudowa basenu z niecką betonową to rozwiązanie wymagające dużej wiedzy z zakresu projektowania i wykonawstwa robót budowlanych i ziemnych.
Ponadto należy posiadać niezbędną wiedzę,uprawnienia i umiejętności z zakresu projektowania rozdzielni elektrycznych sterujących maszynownią basenową i wszelkimi podzespołami zainstalowanymi przy basenie.
Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę z zakresu technologii basenowej i najnowszych rozwiązań w tej branży.
Właściwy dobór wyposażenia,odpowiednie wykonanie niecki betonowej i starannie wykonana hydroizolacja gwarantuje długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie basenu betonowego.
Wykonując baseny z okładziną ceramiczną lub z mozaiki szklanej dbamy o najdrobniejsze szczegóły.
Stosujemy chemię budowlaną i materiały budowlane najwyższej klasy o najwyższych parametrach.
Urządzenia pomiarowo dozujące,filtrację basenu i podgrzewanie wody integrujemy w jeden system sterowania.
Pozwala on na prostą obsługę i zarządzanie wszystkimi zastosowanymi urządzeniami i funkcjami.
Staramy się ciągle aktualizować naszą wiedzę , jesteśmy obecni na najważniejszych targach europejskich branży basenowej,doskonalimy swoje umiejętności z zakresu projektowania i tworzenia pomieszczeń SPA.
Odwiedzamy fabryki naszych partnerów i uczestniczymy w szkoleniach co daje nam ogromną pewność prawidłowo wykonywanych prac i zleceń.
Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na realizację zleceń nie tylko w Polsce ale również w Europie i w Rosji.Budując baseny stosujemy tylko sprawdzone systemy hydroizolacji.
Współpracujemy z firmą Mapei ,której produkty posiadają wysokie parametry użytkowe.
Specjalistyczna chemia budowlana do wykończeń basenów w połączeniu z doświadczoną ekipą pracowników pozwala nam gwarantować wysoką jakość wykonania.Ostatnim etapem w budowie basenu jest montaż odpowiedniego zadaszenie ,pokrywy najazdowej lub rolety pływającej.
W zależności od miejsca gdzie znajduje się basen proponujemy optymalne rozwiązanie.
Montujemy rolety pływające renomowanego producenta ,który oferuje szeroką gamę kolorystyczną niezawodny system montażu i zwijania.
W zależności od potrzeb montujemy rolety basenowe z mechanizmem zewnętrznym lub podwodnym.
Nowością są rolety solarne ,które gwarantują podwyższenie temperatury wody nawet o kilka stopni C.

W budowanych przez nas basenach wykonujemy również wszelkiego typu dodatkowe atrakcje wodne takie jak fontanny,kaskady wodne, oświetlenie basenowe,dysze przeciwprądu i podświetlane dysze do hydromasażu.
Stosujemy elementy ze stali nierdzewnej i mosiądzu firmy Hugo Lahme , największego producenta tego typu urządzeń.
Elementy nietypowe i projektowane na indywidualne zlecenie wykonujemy we własnym zakresie i z należytą starannością.
Wszystkie części ze stali nierdzewnej wycinane są laserowo co gwarantuje precyzyjne dopasowanie i estetyczny wygląd.Zazwyczaj w końcowej fazie wszystkie elementy przed umieszczeniem w basenie są polerowane co znacząco wpływa na efekt końcowy naszej pracy.

Przy mozaikach basenowych dbamy o najdrobniejsze szczegóły bo detale stanowią o efekcie końcowym.
Zapytaj o ofertę