Custom Bg

Baseny typu spa ze stali nierdzewnej


Baseny ze stali nierdzewnej należą do nietypowych rozwiązań, w których każdą realizację traktujemy indywidualnie.
Jesteśmy w stanie realizować  zamówienia na baseny w  dowolnych kształtach i formach .
Jeżeli jest to  technologicznie możliwe do wykonania to podejmujemy prace związane z takim projektem. 
W czasie projektu ustalamy z Klientem najbardziej dogodne rozmieszczenie dysz masażowych oraz ich rodzaj.
Dysponujemy dużą gamą  dysz w kilku rozmiarach i rodzajach.Nasz Klient ma do wyboru dysze masażowe o strumieniach punktowych, rotacyjnych,wirujących  oraz pulsacyjnych.
W następnych etapach proponujemy oświetlenie ustalamy czy będzie pojedyncze,punktowe,czy będzie kolorowe czy też tradycyjne białe.
W ten sposób Klient uczestniczy od początku w tworzeniu swojego indywidualnego basenu.
W kolejnych etapach kiedy ustalony zostaje finalny kształt  jacuzzi ,wiadoma jest ilość dysz masażowych i powietrznych , projektowana jest  część techniczna .Odpowiednio dobierane są pompy masażowe ,filtr piaskowy i stacja pomiarowo dozująca,która ma za zadanie utrzymanie odpowiednich parametrów  wody w basenie.
Proponujemy rozwiązania naszego europejskiego partnera produkującego urządzenia laboratoryjne i pomiarowe najwyższej klasy.
W zależności od ilości wykorzystanej wody i dostępnych źródeł ciepła projektujemy system ogrzewania wody basenowej.
Stosujemy wiele rozwiązań na raz  tak,żeby ograniczyć maksymalnie zużycie energii elektrycznej w czasie eksploatacji.W zależności od warunków jakie zapewnia Klient w produkowanych przez nas basenach typu jacuzzi montujemy grzałki elektryczne ,połączone z basenowym wymiennikiem ciepła zintegrowane nierzadko z pompą ciepła lub panelami solarnymi. 
Finalnym momentem jest zabudowa i uruchomienie całego systemu.
Bez względu na to czy zamontujemy basen spa w domu prywatnym, pensjonacie lub w klubie fitness gwarantujemy naszym Klientom przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz serwis na terenie całego kraju.