Custom Bg

Baseny europejskie i amerykańskie przeznaczone do prywatnych rezydencji i ogrodów

Nasza oferta obejmuje baseny kompaktowe przystosowane do użytku domowego lub w ogrodach.Baseny fabrycznie wyposażone są w specjalne filtry typu kartridż ,generator ozonu lub lampy UV-C Philips, które w znacznym stopniu poprawiają jakość i parametry wody.
Istnieje wiele opcji dodatkowych ,między innymi nagłośnienie audio,aplikacja sterująca do smartfonów,doskonale relaksująca i oczyszczająca organizm opcja Oxygen Therapy MicroSilk , dodatkowa filtracja zewnętrzna oraz unikalny system uzdatniania wody bromkiem sodu.
Wszystke opcje dodatkowe można zamówić na etapie wstępnego zamówienia lub w czsie użytkowania basenu.
Na specjalne życzenie Klienta montujemy wysokiej klasy urządenie firmy EMEC ,które uzdatnia i dezynfekuje wodę za pomocą aktywnego tlenu lub podchlorynu.Dodatkowo do każdego basenu możemy zamontować piaskowy filtr zewnętrzny ,który skutecznie pomaga w utrzymaniu czystości wody.
Bogata oferta kolorów,niebanalne rozwiązania,ekologiczna produkcja i najwyższa jakość zastosowanych komponentów pozwala na czerpanie przyjemności z czasu spędzonego na relaksie w basenach które proponujemy.Jako autoryzowany dealer w Polsce gwarantujemy wysoką kulturę obsługi, przeszkolony serwis i gwarancję producentów .

Specjalna oferta promocyjna wanna spa w ciągu tygodnia może być w Twoim ogrodzie !
Zapytaj , wypełnij formularz kontaktowy.